ENGLISH
 
Birimler  
Mayadroom Kurumsal Uluslararası Model ve Casting Ajansı Ltd. Şti.
Mayadroom Kurumsal; Türkiye'nin görsel çalışmalara hizmet veren en büyük Model ve Casting ajansıdır.
Delal Meşe
(İletişim Danışmanı)
Gizem Esen
(Cast Direktörü)
Sevilay Kızıl
(Fotoğraf Editörü)
Reklam Room Profesyonel Reklam Yüzleri
Reklam Room; MayadRoom Ajans ile ortak kullandığı veri tabanından reklam yüzlerini seçerek sadece Reklam Filmlerine oyuncu gönderen bir kuruluştur.
Tuğba Hançerli
(ReklamRoom Cast Direktörü)
Cast Room Profesyonel Oyuncular
Cast Room; bünyesinde sadece Devlet Tiyatrosu Oyuncuları, Oyunculuk mezunları ile Prf. Tiyatrocu ile Alaydan Profesyonel Oyuncuları barındıran TV Dizisi ve Sinema Filmlerine sadece Ana Cast oyuncu hizmeti veren bir kuruluştur.
Model Room Profesyonel Manken & Fotomodel
Model Room; defile ve kareografi hizmetleri, katalog model hizmetleri, açılış organizasyonları, prova modeli hizmetleri, sunucu hizmetleri ve fuarlarda görselliği ön planda olan işlere hizmet vermektedir.
Hostes Room Profesyonel Fuar Hizmetleri
Hostes Room; Tüyap, CNR Expo ve Lütfi Kırdar'da gerçekleştirilen fuarlara Model, Hostes hizmeti, Düğün ve Organizasyonlarda Karşılama Hostesi hizmeti vermektedir.
Dans Room Profesyonel Dansçılar
Dans Room; MayadRoom Ajans'a başvuran üyelerden Dans Yeteneği olan veya Dans Eğitimi bulunan Profesyonel Dansçıların bulunduğu bir kuruluştur.
 
  Online Başvuru
Hakkımızda
Nasıl Reklam Oyuncusu Olunur?
Bu Haftaki Çalışmalarımız
Referanslar
Yetkili Reklam Direktörleri
İletişim
 
Yenilikleri takip etmek için e-bülten listemize üye olun

ReklamRoom Reklam Filmleri Oyuncu Hizmetleri Ltd. Şti. bir MHC Group kuruluşudur. Bu websitesinde yayınlanan tüm yazılı ve görsel materyallerin tasarım ve fikir hakları ReklamRoom Reklam Filmleri Oyuncu Hizmetleri Ltd. Şti.'ye aittir. Materyaller; izinsiz kopyalanamaz, kullanılamaz ve taklit edilemez. Kaynak gösterilse dahi tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Oluşabilecek yasal durumlar ile ReklamRoom Reklam Filmleri Oyuncu Hizmetleri ve MHC Group adına Avrupa Hukuk Danışmanlık Ltd. Şti. ilgilidir.

 
© 2014 MayadRoom Ajans Created by Hiperaktif