ENGLISH
 
Yetkili Reklam Direktörleri
 

Tuğba Hançerli
ReklamRoom Cast Müdürü

Tuğba Hançerli 1983 yılında İstanbul'da doğdu. 2002 yılında MayadRoom Ajansta çalışmaya başlayarak Kampüsistan, Omuz Omuza, Bir İstanbul Masalı, Sihirli Annem, Sahte Prenses, Aliye, Ihlamurlar Altında gibi birçok dizinin ve sinema filmlerinin cast hizmetini verdikten sonra 2007 yılında MayadRoom Ajans bünyesinde açılmış olan ReklamRoom bölümünde casting sorumlusu olarak reklam filmlerine cast ve oyuncu hizmeti vermektedir.


Ceyda Şahan
ReklamRoom Direktörü

1981 İstanbul doğumluyum. A.Ö.F. Halkla İlişkiler mezunuyum, yaklaşık 4 yıldır MayadRoom Ajansın Reklam Bölümünde Cast Direktörü olarak görev yapmaktayım. Birçok projenin (arka sokaklar, yemin, büyük buluşma vs.) castını ve aynı zamanda birçok dizide bölüm oyunculuğu yaptım. Reklam Castı hazırlamak çoğu zaman eğlenceli ve dikkat gerektiren bir iştir. Firmanın isteklerini iyi değerlendirip en iyi cast'ı sunmaktır amacımız. Bunun için gerek reklam yüzlerimizle gerekse çalışma performansımızla en başarılı reklam çalışmalarımız gerçekleşmiştir.

 
  Online Başvuru
Hakkımızda
Nasıl Reklam Oyuncusu Olunur?
Bu Haftaki Çalışmalarımız
Referanslar
Yetkili Reklam Direktörleri
İletişim
 
Yenilikleri takip etmek için e-bülten listemize üye olun

ReklamRoom Reklam Filmleri Oyuncu Hizmetleri Ltd. Şti. bir MHC Group kuruluşudur. Bu websitesinde yayınlanan tüm yazılı ve görsel materyallerin tasarım ve fikir hakları ReklamRoom Reklam Filmleri Oyuncu Hizmetleri Ltd. Şti.'ye aittir. Materyaller; izinsiz kopyalanamaz, kullanılamaz ve taklit edilemez. Kaynak gösterilse dahi tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Oluşabilecek yasal durumlar ile ReklamRoom Reklam Filmleri Oyuncu Hizmetleri ve MHC Group adına Avrupa Hukuk Danışmanlık Ltd. Şti. ilgilidir.

 
© 2014 MayadRoom Ajans Created by Hiperaktif